اول ستاره تون رو باروشی که در حروف ابجد گفته شد محاسبه کنید و بعد خصوصیات مختلف خودتون رو ببینید:

1-ستاره مشتری

2- ستاره ناهید

3- ستاره خورشید

4- ستاره مریخ(بهرام)

5- ستاره تیر(همسر)

6- ستاره کیوان(زحل)

7- ستاره قمر(ماه یا لونا)

۱-ستاره مشتری:

مشتری ستاره اخلاقیات، عشق خالص و قضاوت همراه با شفقت است و عامل ارتقا دهنده و خیر رسانی محسوب می گردد.

فرد دارای اخلاق مشتری خوشبخت است. چرا که تشعشعات این ته چیزهای خوب را برای او جذب میکند و در نتیجه موفق خواهد شد. این افراد از لحاظ مالی خوش شانس هستند و به راحتی پول در میاورند.

او به توانایی های خود اطمینان دارد. متکی به نفس و تصمیم گیرنده است و عادت دارد بلند صحبت کند. علاقمند اظهار وجود و نظم و قانون و شکل می باشد. این فرد روحیه ای شاد، رفتاری صمیمی و احساسات سالم دارد و براحتی ان را بروز می دهد. و در سخن گفتن آزاد و بی قید است.

خصوصیات اصلی:

بلند پروازی، قدرت رهبری، مذهبی بودن، غرور، سربلندی، علاقه به طبیعت، شور وشوق، سخاوتمندی، احترام، تکریم، تجمل گرا، خونگرم، حس همدردی

خصوصیات ظاهری:

قد متوسط، بدنی خوش ساخت و قوی دارد. با وقار و اشراف منش است. پیشانی بلندو پرمو که اغلب عرق می کند، دست و پاهای خوش ترکیب و متناسب و کوتاه، چشمان درشت با نگاه خیره و پوست نرم و صاف و بینی برجسته دارد.

خصوصیات روانشناختی:

علاقه به ورزش و فعالیت های بیرون از منزل، شور وشوق به زندگی، عدم خود محوری، عقلانیت بالا، آینده نگری، و تخیل کاربردی، روشنفکر،صبور، شوخ و راستگو، درک بالا و قلب بی آلایش

برخی از افراد دارای اخلاق مشتری به علوم غریبه و ناشناخته ها علاقمند هستند و زندگی خود را وقف مطالعه این امور می کنند.

نشانه های آدم بد با اخلاق مشتری:

رنگ سرخ دست، انگشت خمیده مشتری، بند های انگشت ضخیم، پوست زبر، انگشتان سفت، حس گرا، خود خواه، جاه طلب و عیاش و در زندگی ناموفق، دهان بزرگ و بینی کوتاه، لب بالای ضخیم، زبان تند، زود عصبانی، غیر اخلاقی و ترسو

بیماری های تهدید کننده فرد دارای اخلاق مشتری:

اختلالات ریه و گلو، نقرس، سکته ناقص،تب، تورم لوزه، سینه پهلو، سل ریوی

وضعیت ازدواج:

او به دلیل جاه طلب بودن از همسرش انتظار زیادی دارد و این امر باعث ناامیدی او می شود. او زنی را دوست دارد که بتواند به او افتخار کند. این فرد بهتر است با هم ستاره خود و یا از ستاره ناهید(زهره) همسر انتخاب کند.

شغل:

آنها مناسب زندگی عمومی، سیاست و پست های بالا هستند. موعظه گران و معلمان خوبی هستند و از لحاظ تحصیلی نیز خوب پیشرفت می کنند.


2- ستاره ناهید:

صاحب اخلاق ناهید زیباترین و جذابترین شخص است که میتوان دید. عشق، همدردی و پرستش بر این فرد حکومت میکند. در قضاوت نسبت به او باید دقت کرد چراکه ممکن است احساسات و اشتیاق جنسی او ما را به اشتباه اندازد. او ذاتاً هنرمند است و عشق به هنر و زیبایی او را به خود جذب می کند. با او بودن شیرین و جذاب است. سخنان او جالب و امید بخش است.

ناهید مظهر زیبایی، سلامت، سرزندگی و نشاط، حرارت و جاذبه، و بالاتر ازهمه عشق است. این افراد علاقمند به شعر، موسیقی و رقص هستند. آنها ولخرجی را به پس انداز کردن ترجیح می دهند. اخلاق ناهید اهمیت عشق را در زندگی انسانی می داند.

 خصوصیات اصلی:

عشق ورزی

خصوصیات ظاهری:

قد متوسط، ظاهر متقارن و زیبا و جذاب، حالاتی ظریف و زنانه، پوست صاف و لطیف، رنگ چهره ملایم، صورت بیضی یا گرد وتناسب اندام، چشمان بادامی یا گرد ومعمولاً رنگ سیاه، مژگان دراز و ابریشمی و موهای نرم و درخشان

خصوصیات روانشناختی:

نفرت از دعوا، دوست داشتنی، حس انسانیت و خویشاوندی، اهمیت به شادی، چشم پوشی از خطاهای دیگران، وفادار و صادق در عشق و دوستی، فدا کردن همه چیز خود در راه عشق، مهربان، غمخواری وهمدردی، جذبه برای جنس مخالف

نشانه های آدم بد با اخلاق ناهید:

اصلاً جذاب نیست، قد کوتاه، شکم برآمده، تمرکز بر غرائز، تفکر پست و احساسات حیوانی، خونسرد، بیرحم و خود خواه

بیماری های تهدید کننده فرد دارای اخلاق ناهید:

اصولاً این افراد از لحاظ جسمی سالم هستند و از او انتظار بیماری نمیرود. تنها در صورتی که دست آبی یا سفید یا زرد است باید به سلامتی او شک کرد. این علائم نشاندهنده بیماریهای خونی هستند و لذا فرد دارای اخلاق ناهید مستعد تب واگیردار و آنفولانزا هستند. و در موارد کم عصبیت مقطعی

وضعیت ازدواج:

او به ازدواج علاقه زیادی دارد و معمولاً زود ازدواج می کند. چنین مردی از همسر خود انتظار زیبایی، ظرافت، تمیزی وفریبندگی دارد. او بسیار مهربان،سخاوتمند و فداکار است و به ارزش های مادی زندگی بی توجه است. از این رو بهتر است با هم ستاره خود همسر انتخاب کند. زن دارای این اخلاق زندگی خانوادگی را دوست دارد. لذا هرگز به جدایی نمی اندیشد و نهایت سختی را تحمل می کند.

شغل:

آنها در کارهایی که به هنر ذاتی نیاز دارد پیشرفت می کنند. او بسوی جمع آوری پول و ثروت جذب نمی شود و تنها به دنبال لذت و ارضاتی غرائزش است. گاهی هم آنقدر خوش شانس است که به ثروت باد آورده دست می یابد.

 


3- ستاره خورشید:

سیاره خورشید بنیانگذار منظومه شمسی محسوب می گردد و لذا انرژی و اصالت را نشان می دهد. این ستاره سمبل درخشش و هنر است.

افراد دارای اخلاق خورشید طبیعت فعال و اجتماعی دارند. درهر کاری سلیقه دارند و قابلیت سازگاری آنها بامحیط زیاد است. گروهی از آنها هنرمندو خلاق در هنر هستند و گروهی نیز به چیزهای زیبا و قشنگ علاقه دارند.

آنها به پوشیدن لباس های جذاب، زیبایی درخانهو بیرون از منزل وزندگی فعالانه علاقه دارند و از زندگی لذت می برند. اخلاق خورشید بر دیگران نیز تاثیر می گذارند و مردم به دلیل انعطاف و درخشش به سویش جذب می شوند. از کشف و شهود برخوردار است و به ندرت به عمق مطلب می رود.

خصوصات اصلی:

هنرمند، با استعداد، سرزنده، شاد، پرشور، اعتماد به نفس بالا،  انتقاد پذیر

خصوصیات ظاهری:

جذاب و دوست داشتنی است. تناسب اندام نسبتاًخوبی دارد. رنگ ملایم صورت و گونه های گلگوون دارد. قد او از مشتری بلند تر و از کیوان کوتاه تر است. صورت درخشان، چشمان بادامی آبی یا قهوه ای با مژگان دراز، بینی صاف، سینه گسترده ، صدای موسیقی مانند، دست و پاها متناسب و راه رفتن فنر مانند از خصوصیات این اشخاص است.

خصوصیات روانشناختی:

گیرایی بالا، اعتماد به نفس، بینش مذهبی اما نه متعصبانه،  استعداد کشف و شهودبالا وعلاقه به غیبگویی، شاد و خوشحال و روشنفکر، دمدمی مزاج و عدم ثبات قدم در دوستی، صادق، علاقه به شهرت

نشانه های آدم بد با اخلاق خورشید:

سومین بند انگشت خورشید کلفت است، ناخن ها کوتاه و انگشتان کج، رنگ صورت تند و برافروخته، خود پرستی، تکبر، سوء ظن به دیگران

بیماری های تهدید کننده فرد دارای اخلاق خورشید:

اخلاق خورشید سلامتی خوبی دارد. بیماری های خاصی سراغ این افراد می آید. ناراحتی های قلبی، بینایی ضعیف، ضعف جشمانی،گرمازدگی

وضعیت ازدواج:

مردان دارای اخلاق خورشید سخاوتمند و ولخرج است. دوست دارد همسرش در جامعه بدرخشد. دوست دارد اعضای خانواده به ساز او برقصند و بی احترامی را تحمل نمی کند.مهربان ودوست داشتنی است  و قلبی  بزرگ دارد. زن دارای اخلاق خورشید اشراف منش است و مردم را به منزلش دعوت می کند. به دلیل طبیعت آتشینش به مردی نیاز دارد که رجولیت قوی داشته باشد.

اخلاق خورشید به ازدواج علاقه دارد وهمیشه علاقمند کمک جفت خود است. اما اغلب به ندرت همتای مناسبی برای خود می یابد و در زندگی مشترک دچار یاس می گردد. این فرد در زندگی یک شکل نیست و لذا نمی تواند با اخلاق کیوان، تیر و ماه زندگی  کند.

شغل:

اگر قلمرو ذهنی گسترده باشد، برای مشاغل ذهنی مانند تبلیغات، روزنامه نگاری و تهیه کنندگی سینما مناسب است.

اگر قلمرو مادی گسترده باشد، برای مشاغل مادی و دکوراسیون، اموربانکی، مدیریت فروش، سفیر سیاسی مناسب است. اگر قلمرو ابتدائی گسترده باشد، برای مشاغل بنیادین مانند تجارت فلزات وفروش ماشین آلات سنگین مناسب است.


4- ستاره مریخ(بهرام):

امروز قصد دارم به ستاره مریخ بپردازم. قبل از شروع بحث از دوستان زیبا دل خواهش میکنم خیلی مواظب دلشون باشن. واگه خواستن عاشق یه مریخی بشن حواسشون باشه که چه تصمیم خطرناکی گرفته اند!!! 

ستاره بهرام:

ستاره بهرام همانطور که در شکل کف دست دیده می شود در دو موقعیت در روی دست قرار دارد. ستاره سمت راست که در زیر انگشت شست قرار دارد ستاره بهرام مثبت یا بهرام تحتانی است و ستاره سمت چپ که در کنار دست قرار دارد ستاره بهرام منفی یا بهرام فوقانی می باشد.

بهرام مثبت-تحتانی: دشمنان

بهرام مثبت خصوصیت جنگجویی را نشان میدهد. فرد دارای اخلاق بهرام می تواند سرباز خوبی باشد. او شکست رانمی شناسد و تا رسیدن به هدفش دست از تلاش برنمی دارد. او در ذهن خود نیز یک جنگجو است. او فردی چالاک، فعال، پرانرژی، علاقمند بازیها و و رزشهای پرتحرک است. ظرافت و نزاکت گفتار ندارد اما نیتش خوب است. بی پروا و آتشین مزاج است اما احساسات نابجا و بیمار گونه ندارد.

پرخور است و برای رفع گرسنگی غذای سنگین می خورد تا انرژی فعالیت های ورزش سنگین خود راتامین کند. کشتی و بوکس از ورزش های مورد علاقه اخلاق بهرام است.

بهرام منفی- فوقانی: مذهب

بهرام منفی نشانه دفاع از خود وطبیعت غیرفعال شخص است. این ستاره نیز خصوصیت جنگ آوری را نشان میدهد با این تفاوت که اولی حمله می کند و دومی(بهرام منفی) ازخود دفاع کرده و درمقابل فشارهایی که براو وارد می شود مقاومت می کند. بهرام منفی برخلاف بهرام مثبت در هرشرایطی خونسرد است . و حتی موقعیکه می داند جنگ را خواهد باخت بازهم تسلیم نمی شود.

میل جنسی:

اخلاق بهرام قدرت جنسی قوی دارد و بسوی جنس مخالف جذب می شود و آماده است برای ارضای نیاز خود هر سختی را به جان بخرد!!!.

اما بهرام مثبت منتظر رضایت طرف نمی شود و به زور متوسل می گردد! اما بهرام منفی جز با تمایل طرف مقابل قدمی به سوی او برنمی دارد.

خصوصات اصلی:

ستیزه جویی، مقاومت، شجاعت، خونسردی، آرامش و سرعت عمل

خصوصیات ظاهری:

قدبلند و شخصیتی پر شور. صورت گرد دارد و سر نسبت به بدن کمی کوچک، قسمت تحتانی سر سنگین، چشمان تیز و گوشهای نزدیک به سر، قفسه سینه قوی، شانه های پهن، کوتاهی دست و پاها نسبت به بدن ازخصوصیات ظاهری این افراد است.رنگ او سرخ و ریه های قوی دارد و این به او صدایی آمرانه و پر طنین به او می دهد.

خصوصیات روانشناختی:

شجاع، رفیق باز، سخاوتمند، بلند همت، در دوستی فداکار، دلسوز و غمخوار ضعفا، علاقه به کودکان و حیوانات، کنترل بر خود ، قدرت بخشش، گنجایش روانی بالا، سرعت تفکر پایین

نشانه های آدم بد با اخلاق بهرام:

شخص دائم الخمر، شهوتران و حتی جانی، پوست خشن و دستی سفت و قرمز رنگ، انگشتان کوتاه، بند سوم انگشتان بلند، قد کوتاه، پوست خال خال، چشمان قرمز

بیماری های تهدید کننده فرد دارای اخلاق بهرام:

مهمترین بیماری های تهدید کننده این افراد از گرما ناشی می شوند. استعداد بیماری هایی همچون بواسیر، تب، آبله، سنگ کلیه و مثانه، بیماری گلو، برونشیت ، لارنژیت را نیز دارند.

وضعیت ازدواج:

صاحب اخلاق بهرام از سرزندگی و شادابی و گردش قوی خون برخوردار است که او را به ازدواج متمایل میکند. او به زنان زیبا علاقه دارد، به خانواده و فرزندانش علاقمند است و خانه ای راحت را دوست دارد. او علیرغم طبیعت عجیب و زود برانگیز خود زندگی زناشویی خوبی دارد. او طبیعتی حریص دارد و همسرش تنها از راه وقف خود می تواند او را ارضا کند. معمولاً این افراد به همسر خود شک دارند.

زن دارای اخلاق بهرام برای مردی جاه طلب همسری خارق العاده است. او شوخ و زبان دار است و حضور اجتماعی خوبی دارد. همسرش را در کارش یاری می کند. اگر او با مردی پر احساس! و پولدار! ازدواج کند خوشبخت خواهد شد.

شغل:

بهرام در همه کارها دیده می شود. اما ارتش و کارهایی که او بتواند شجاعت و جنگاوری خود رانشان دهد برای او بهتر است.

صاحب اخلاق بهرام در مشاغل پر مخاطره مانند ارتش درآمد خوبی دارند و در خرج کردن نیز دست و دل باز است. او بیشتر پول خود را برای خوشحال کردن معشوقه اش یا تفریحات دیگر خرج می کند.


5- ستاره تیر(همسر):

این ستاره خصوصیات عجیبی دارد. از این رو باید در بررسی این ستاره دقت کافی به عمل آورد. این ستاره می تواند جنبه فوق العاده خوب و موفقیت آمیز داشته باشد و در عین حال بدترین، حقه بازترین، دروغگوترین و کلاهبردارترین آدمها نیز از این نوع هستند.

صاحب اخلاق تیر از لحاظ فیزیکی و ذهنی بسیار فعال و چالاک است. بسیار ماهر است و استعداد کشف و شهود دارد. به سخنرانی علاقمند است و بیانی شیوا دارد. او توان رسیدن به اهداف خود را دارد و برای رسیدن به هدف برنامه ریزی میکند. این شخص اصلاً تنبل نیست لذا بندرت فرصتی را از دست می دهد. به علوم غریبه علاقه زیادی دارد. عاشق طبیعت، اسب و سگ است. به کتابهای علمی و غیر رمانتیک علاقه دارد. 

خصوصات اصلی:

زیرکی، تیزهوشی، پیگیری تحقیقات علمی، استعداد تجارت، پشتکار، کشف و شهود، دیپلماسی

خصوصیات ظاهری:

کوتاه و کمی چاق، رنگ مایل به زردی، پوست صاف و نرم، صورت بیضی یا گرد، پیشانی بلند و برجسته، چشمان تیره و کوچک، بیقرار، بینی  تیز و گوشتی، قفسه سینه پهن و عضلانی.

خصوصیات روانشناختی:

عصبی و بیقرار، زیرک، علاقمند به خانواده، عاشق مطالعه علمی، محاسبه گر، او اغلب به وجدان خود خیانت می کندو به نوع بد اخلاق تیر تنزل می کند. حتی یک اخلاق تیر خوب هم ممکن است دچار فساد شود و راه جنایت، دروغ و دزدی را درپیش گیرد.

نشانه های آدم بد با اخلاق تیر:

انگشت کوچک خمیده است) علت اینکه به دزدها دست کج میگویند همین است!(. قدرت بیان خوب دارند و بسادگی شکار خود را به دام می اندازند. بسیاری از جانیان، دزدها، قمار بازها و غیب گوهای متقلب از این دسته اند.

بیماری های تهدید کننده فرد دارای اخلاق تیر:

اخلاق تیر به بیماری های معنی مبتلا می گردد که مهمترین آنها عصبیت و صفرا(ناراحتی کبد)است. عصبیت او ممکن است بر کلیه ها و سیستم هاضمه او هم تاثیر بگذارد. همچنین اخلاق تیر بد ممکن است دچار لکنت زبان شود.

وضعیت ازدواج:

صاحب اخلاق تیر در ازدواج نیز موفق است چون انتخاب خوبی داردو هم تیپ خود را برمیگزیند.همسرش را دوست دارد و از او انتظار نظم و تمیزی، به روز بودن و ظاهر مناسب دارد. به ازدواج و زندگی خانوادگی علاقه دارد.

اگر ستاره تیر در دست یک زن به سمت خورشید گرایش داشته باشد شوهرش ادم شریریی است و او بیوه خواهدشد.

شغل:

اخلاق تیر خود را با نقشی که در نمایشنامه زندگی قرار است بازی کند وفق می دهد. لذا برای هر کاری مناسب است. اگر علامت طب در دستش باشد، پزشک خوب، پولدار و مشهوری خواهدشد. وکالت، حسابداری، تحلیل گری، آمار،بانکداری و مدیریت اعتبارات مشاغل مناسبی برای این افراد است.


6- ستاره کیوان)زحل(:

ستاره خوب کیوان نشاندهنده حس شدید دیسیپلین، ثبات قدم،عزم راسخ و وظیفه شناسی است.  این افراد شخصیتی متین و منزوی دارند و بسیار محتاط است و هیچ چیز را عجولانه انجام نمی دهد. او به موسیقی کلاسیک غمگین، هنر ومناظر طبیعی و گل علاقه دارد. احساساتی ولی فاقد قوه تخیل است. 

خصوصات اصلی:

افسردگی، خرافه پرستی، غمگینی، احساس مسئولیت،صبرو تحمل، ادب، نظم و ترتیب، خردو متانت،نجابت و پاکی، صرفه جویی، تلاش و پشتکار، احترام به حقیقت، علاقه به علوم غریبه و عرفان

خصوصیات ظاهری:

در کل این افراد زیبا نیستند. بلندقد، انگشت کیوان دراز، رنگ پریده و زرد رو، موی سیاه و ضخیم، پوست زبر و خشک، صورت دراز و استخوانی، ابروهای پر پشت، چشمان سیاه و عمیق، بینی لاغر و نوک تیز، دهان بزرگ با لبهای نازک، گردن لاغر، صدای ناخوشایند، بازوان دراز و شانه های بلند.

خصوصیات روانشناختی:

محتاط، عاقل و متین، غمگین و افسرده، عاشق تنهایی وانزوا و لذا دافع جنس مخالف، جاه طلب ودارای پشتکار،  .

نشانه های ادم بد با اخلاق کیوان:

گرایش به خودکشی، سرد مزاج و بی عاطفه بودن، خلاف کاربودن، مخفی کاری، خرافه پرستی، حسادت، خساست، پستی و خودخواهی بیش از حد.

بیماری های تهدید کننده فرد دارای اخلاق کیوان:

اخلاق تیر به بیماری های معنی مبتلا می گردد که مهمترین آنها عصبیت، ناراحتی کبد، مشکلات پا،ستون فقرات،  دندان، گوش، سکته، رماتیسم و مالیخولیای مزمن است. بیماری این افراد دیر بهبود می یابد.

ازدواج:

اساساً اخلاق کیوان اشتیاقی به ازدواج ندارد. انتخاب همسر برایش مشکل است. سنتی عمل میکند و به همسر خود اجازه نمی دهد مدرن بپوشد. آزادی عمل به همسرش نمی دهد.  احساسات جنسی او قوی اما بر عکس مریخ سریع است. زن دارای اخلاق کیوان شخصیتی مردانه دارد و بسیار توانا و سیستماتیک است ولی فاقد حرارت و احساسات و ظرافت زنانه است. این افراد اگر می خواهند خوشبخت شوند باید با هم تیپ خود ازدواج کنند.

شغل:

اخلاق کیوان به علوم غریبه، شیمی، فیزیک، پزشکی و ریاضیات پیشرفته علاقمند است. نویسندگی و پزشکی، تجارت، راه اهن و راهسازی؛ راه و ساختمان، پل سازی و سدسازی مشاغل مناسبی برای این افراد است.


7- ستاره قمر(ماه یا لونا):

ستاره ماه تخیلات، ایده آلیسم، وطبیعت خیالپرداز شخص را نشان می دهد. صاحب اخلاق ماه چیزهای زیبا و طبیعی رادوست دارد. از مسافرت های طولانی که حس خیالپردازیش را ارضا کند لذت می برد. دمدمی مزاج، متغیر و عاشق تحول است.  

خصوصات اصلی:

تخیلات زیاد، علاقه به تنهایی وخلوت، سردی و بیعاطفگی ناشی از ضعف سلامت، برخورد سرد وعدم حس همدردی، سرگردانی ذهنی، علاقه به عرفان و تصوف

خصوصیات ظاهری:

چاق، قد پلند با دست و پای گوشتی، رنگ پریده، شکم برآمده، گوشت نرم،  موی نرم وابریشم مانند.

خصوصیات روانشناختی:

منزوی، شخصیت غیر جذاب، درون گرا، عشق به تصوف، طبیعت سرد وبیروح، خودخواه، خیال پرداز، خرافه پرست، تنبل وسست.  .

نشانه های ادم بد با اخلاق ماه:

قدک.تاه با پوست سفید و خال خالی، چشمان خاکستری و مرطوب، پرحرفی، دروغگو بودن، خودخواهی و ترسویی، بیعاطفه و سرد، حقه باز و دورو.

بیماری های تهدید کننده فرد دارای اخلاق ماه:

رنگ سفید اخلاق ماه نشاندهنده ضعف قلب است و ممکن است نشاندهنده کم خونی، عارضه کلیه و ورم باشد.این شخص بدلیل ضعف جریان خون مستعد بیماری های بسیاری است.

ازدواج:

صاحب اخلاق ماه سرد مزاج است و شور و هیجان جنسی ندارد. لذا نمی توند عاطفه قوی داشته باشد و لذا در زندگی مشترک موفق نخواهد بود. از لحاظ فیزیکی نیز ضعیف است. دمدمی مزاج، وسواسی، بیثبات،وعلاقمند تغییر وتحول است. بنابر این نمی تواند به انتخاب صحیح دست بزند. اخلاق ماه کلاً همسری ضعیف است.

مرد دارای اخلاق ماه عشق و جذبه طبیعی به خانه اش دارد. کلا دو نوع مرد دراین گروه هستند: گروه اول  آدمی دقیق و حکمران و عیبجو، و گروه دوم تنبل ، سست و افراط کار است. او تنها بخاطر پول و راحتی خود ازدواج می کند.

زن دارای اخلاق ماه از حس همدردی، عاطفه و فداکاری برخوردار است و به هرچه شوهرش برای او بیاورد راضی است. اما او نیز دمدمی، حساس و متغیر است.

شغل:

این افراد به دلیل تخیل بالا استعداد آهنگسازی، نویسندگی، هنر، شعر، معلمی را دارند. این افراد به دلیل سستی و تنبلی قادر به انجام کارهای سخت نیستند. لذا وضعیت مالی متوسطی دارند. اما اگر از استعداد و تخیلات ذاتی خود استفاده کنند،وضع مالی خوبی خواهند داشت.

   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:٥٦ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۸/٢۸