رنگ لباسی که می پوشید زوایای مختلفی از زندگی شما را نشان می دهد

                   

قرمز:شخصیتی قوی و احساساتی که از ماجراجویی خوشش می آید.

نارنجی:شخص شجاعی که هر کاری انجام میدهد و از خود اشتیاق نشان میدهد.

زرد:شخص باهوشی که مایل است مدیر باشد و همه چیز را تحت کنترل خود درآورد.

سبز:فردی معمولی که دوست دارد زندگی اش ساده و مطمئن باشد و عاشق طبیعت است.

 صاحبان آن شخصیتی قوی و اراده ای بالا دارند.در تصمیم گیری ها خیلی محکم عمل کرده و تا حدی خودرای و مغرورند.این افراد اعتماد به نفس بالایی دارند و در کمک به دیگران پیش قدم می شوند.

فیروزه ای:شخص خوش رویی است که با دیگران خوب ارتباط برقرار می کند و عاشق زندگی است.

آبی:فردی صادق و وفادار که طرفدار آرامش در زندگی است.

اکثر آبی پوشها دارای نگاهی عمیق بوده و شخصیتی حساس و شفاف دارند.این افراد به راحتی فکر و نظر خو را به دیگران منتقل می کنند و به همین نسبت شجاعت و جرات ویژه ای هم از خود نشان می دهند.آنها زندگی را زیبا دیده وبیشترین تلاش را برای استفاده بهینه از آن می کنند.


نیلی/بنفش/ارغوانی:شخص ممتاز و سرشناس که قدر خود را میداند و معمولا ابتکار به خرج میدهد و خلاق است.

سیاه:فردی قابل احترام که عاشق اداب و رسوم .او احساسات قلبی خود را می تواند پنهان کند.

سرخابی:فردی احساساتی که عشق خود را زود بروز می کند.

سفید:شخص محتاط یا کسی که عاری از احساس است.

قهوه ای:فردی محکم و با ثبات که خود را وقف دوستان و خانواده اش می کند.

این افراد سمبل مهربانی و محبت هستند.برخی روان شناسان می گویند رنگ قهوه ای هرچه تیره تر باشد مهر و محبت صاحبش بیشتر است! این افراد بسیار خونسردند و تقریبا" هرچه را که می خواند به راحتی تصاحب می کنند.آنها در بدترین شرایط می توانند بهترین تصمیم ها را اتخاذ کنند.


خاکستری:فردی متکی به خود مستقل و البته سختگیر و منتقد نسبت به خودش.

انتخاب رنگ خاکستری نشان دهند ه ی آن است که این افراد معمولا" شخصیتی آرام و با اعتماد نفس دارند.هرچند روانشناسان می گویند افرادی که دل در گرو رنگ خاکستری دارند دو دسته هستند:یا از شخصیتی آرام و با اعتماد به نفس بالا برخوردارند و یا شخصیتی عصبی و انقلابی دارند و همیشه به دنبال آرامش می گردند! آنها در مجموع انسانهایی سرسخت و سنگین دل هستند.نفوذ در این افراد بسیار سخت است ولی اگر نفوذ کردی برای همیشه در دلشان جای خواهی داشت.

رنگهای روشن
انتخاب این نوع رنگها نشان دهنده آن است که این افراد بشدت سرشار از انرژی مثبت بوده و عشق و بالندگی را به اطراف خود پخش می کنند.دیدار با این افراد اگرچه ممکن است همیشه خوشایند نباشد اما بازگیری انرژی مثبت و سازنده از آنها می تواند بقیه روز را برای شما زیباتر/دلچسب تر و قابل تحمل تر سازد.

مشکی
بیشتر اوقات انتخاب رنگ مشکی نشان دهند ه ی آن است که این افراد انسانهایی رویایی هستند که در فضایی شاعرانه زندگی می کنند و در عین حال بسیار دست و دلبازند و تلاش می کنند با هر آنچه دارند به کمک دیگران رفته و گرهی از مشکلات آنها باز کنند.آنها بسیار اجتماعی/ظریف و ساده پسند هستند.


   + فرزانه (ربابه)دریاباری - ٤:۳٢ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٠/۱٢/۱٩